با ما همراه باشید

اتریوم

کاردانو یا بیت کوین؟

 ویتالیک بوترین، برنامه نویس روسی-کانادایی، در توییتر تصمیم گرفته است تا مشخص کند که جامعه اتریوم کدام ارز دیجیتال را مناسب ترین جایگزین می داند.

او از 3.1 میلیون فالوور خود پرسید که چه ارزی – غیر از ETH – به احتمال زیاد در 13 سال آینده تبدیل به ابزار اصلی پرداخت و ذخیره ارزش خواهد شد.

اگر ما نیستیم پس کی؟

بیت کوین با بیش از 401,000 رای، در اولین نظرسنجی بوترین برتری دارد. پس از حضور کوتاه مدت در صدر، کاردانو با 29.4 درصد از آرا در جایگاه دوم قرار گرفت. سولانا که اخیراً به عنوان برترین “قاتل اتریوم” ظاهر شده است، در جایگاه سوم (14٪) قرار دارد. تنها 7 درصد از پاسخ دهندگان به اندازه کافی معقول بودند که پیش بینی کنند دلار آمریکا در سال 2035 ارز برتر جهان باقی خواهد ماند.

یک نظرسنجی جداگانه که بیش از 147,000 رای به خود اختصاص داده است. بایننس کوین با 39 درصد از آرا پیشتاز است. ترون در رتبه دوم قرار دارد و پس از آن Neo قرار دارد.

 بسیاری از جوامع در پاسخ به بوترین شروع به اشتراک گذاری پروژه های خود کردند. بنیانگذار Dogecoin همچنین میم کوین خود را در نظرات قرار داده است. همانطور که توسط U.Today گزارش شده است. تسلا به طور رسمی اوایل امروز پذیرش DOGE را برای برخی از محصولات آغاز کرد که منجر به افزایش 17 درصدی قیمت شد.

 در حالی که اتریوم در سال گذشته بازدهی درخشانی داشت.

برخی از تحلیلگران. از جمله نیکولاس پانیگیرتزوگلو از جی پی مورگان، ادعا می کنند که میم کوین می تواند امسال به دلیل مشکلات مقیاس پذیری، به از دست دادن سهم بازار خود ادامه دهد.

بوترین بر اساس فعالیت‌های توییتری خود، ظاهراً در حالت تحقیر خود قرار داشت. یکی از بنیانگذاران اتریوم اخیراً از کاربران توییتر خواسته است تا بی‌هوده‌ترین نمونه‌های انتقادی را علیه او ارسال کنند. این میلیاردر به یاد می آورد که چگونه زمانی به او می گفتند “یک سر بیگانه”.

کاربران همچنین شروع به اشتراک گذاری محبوب ترین میم ها با Buterin کردند.

به روز ترین اخبار جهان رمزارز هارا در وب سایت کریپتوبیس کپ دنبال کنید.

منبع : u.today

شما میتوانید از طریق اینستاگرام و کانال تلگرامی کریپتوبیس کپ به جدید ترین اخبار بازار رمزارز ها دست پیدا کنید.