با ما همراه باشید

اخبار کریپتو

تمجید دیوید گوخشتاین از DOGE، SHIB و FLOKI

رئیس پروتکل PAC، سیاستمدار سابق ایالات متحده و حامی برجسته ارزهای دیجیتال دیوید گوخشتاین در توییتر بر اهمیت ارزهای رمزنگاری شده میم برای فضای کریپتو تأکید کرده است.

در اینجا چیزی است که Gokhshtein پیشنهاد می کند.

 دیوید معتقد است که ارزهای رمزنگاری شده میم، و به ویژه DOGE، کاربران را به فضای کریپتو می کشاند. در اکتبر سال گذشته، او توییت کرد که Dogecoin افراد زیادی را وارد بیت کوین کرده است.

 او در توییت امروز خود به دو سکه رمزنگاری میم که اخیراً محبوب شده‌اند – Shiba Inu (SHIB) و Flocki Inu (FLOKI) – اشاره کرد و گفت که آنها همچنان افراد را به سمت حوزه کریپتو جذب می‌کنند، مانند Doge.

 تسلا شروع به پذیرش Doge برای تجارت می کند :

 اوایل امروز، ایلان ماسک توییت کرد که تسلا کالاهای قابل خرید با DOGE را راه اندازی کرده است. اولین بار او اعلام کرد که رویداد آینده دسامبر است. اکنون، بیلی مارکوس، یکی از بنیانگذاران Doge (که دیگر روی این پروژه کار نمی کند، اما همچنان از آن در رسانه های اجتماعی حمایت می کند) توییتی با یک “سوت سایبری” منتشر کرد که می توان آن را با 300 DOGE خریداری کرد.

 در توییت دیگری، او از جامعه Dogecoin خواست تا شروع به خرج کردن سکه‌های میم خود در کالاهای تسلا کنند.

 پیش از این، ایلان ماسک در پادکستی اظهار داشت که Dogecoin اساساً بهتر از هر رمزارز دیگری است که دیده است، “به طور تصادفی”. نظر مدیر عامل تسلا این است که طبق مصاحبه قبلی دوج برای پرداخت بسیار مناسب تر از بیت کوین است.

 تسلا در حال آماده شدن برای فروش خودروهای الکتریکی با Doge: شایعاتی که به سرعت در حال گسترش هستند.

 سال گذشته، تسلا تلاش کرد از بیت کوین به عنوان یک گزینه پرداخت برای خودروهای الکتریکی خود استفاده کند. اما پس از آن به سرعت ادعا کرد که استخراج بیت کوین به محیط زیست آسیب می زند.

در آن زمان، ماسک اظهار داشت که بیت کوین به عنوان یک گزینه پرداخت بازگردانده نمی شود. تا زمانی که استخراج بیت کوین حداقل 50 درصد بر اساس انرژی های تجدید پذیر شود. به گفته مایکل سیلر، مدیرعامل MicroStrategy و یکی از حامیان سخت‌گیر بیت‌کوین.

این سطح در سال گذشته به دست آمد، اما تسلا هنوز فروش خودرو برای بیت‌کوین را از سر نگرفته است.

اکنون، شایعاتی در توییتر وجود دارد که می‌گویند این شرکت در حال آماده شدن برای یکپارچه‌سازی پرداخت‌های Doge برای خودروهای الکتریکی، طبق کد منبع در وب‌سایت تسلا است.

به روز ترین اخبار جهان رمزارز هارا در وب سایت کریپتوبیس کپ دنبال کنید.

منبع : u.today

شما میتوانید از طریق اینستاگرام و کانال تلگرامی کریپتوبیس کپ به جدید ترین اخبار بازار رمزارز ها دست پیدا کنید.