با ما همراه باشید

اخبار کریپتو

مقررات ارز دیجیتال در راه هنگ کنگ است

به گزارش رویترز، اداره پولی هنگ کنگ اکنون در حال جمع آوری نظرات و پیشنهادات در مورد روش های مختلف برای اعمال قوانین نظارتی برای ارزهای دیجیتال و استیبل کوین ها است.

اداره پولی هنگ کنگ بر این باور است که اگر این صنعت بدون مقررات باقی بماند. کریپتو ممکن است خطرات بالایی را برای سیستم مالی محلی ایجاد کند. بنابراین اکنون، هدف این است که یک برنامه نظارتی برای اجرای آن تا سال 2024 تهیه شود.

این طرح مقررات، علاوه بر مزایای دیگر، از سرمایه گذاران در برابر کلاهبرداران در فضای رمزنگاری محافظت می کند. یکی از عواملی که در این امر نقش داشته، مورد اخیر است که در آن کاربران قادر به برداشت وجوه خود از صرافی محلی Coinsuper نبودند. این پلتفرم توسط رئیس UBS چین، کارن چن، رهبری شد و Pantera Capital در میان سرمایه گذاران آن بود.

هنگ کنگ برنامه تنظیم ارز دیجیتال را آماده می کند :

مقامات مالی هنگ کنگ به پیروی از نمونه همکاران خود در سراسر جهان. اکنون نگران رشد سریع سرمایه گذاری های رمزنگاری و استفاده از رمزارز برای انتقال سریع و ارزان پول بین مکان هایی هستند که می توانند در انتهای جهان باشند.

بر اساس مقاله منتشر شده توسط HKMA، مقامات پولی هنگ کنگ (HKMA) از این می ترسند که در صورت عدم وجود یا عدم تنظیم مقررات در این فضا. ارز دیجیتال می تواند به سیستم مالی آسیب برساند.

تا 31 مارس، اداره پولی هنگ کنگ انتظار دارد بازخورد مردم و سهامداران را جمع آوری کند. این مقام مالی بر استفاده روزافزون از استیبل کوین‌ها برای نقل و انتقال پول و پرداخت. و همچنین محافظت از سرمایه‌گذاران کریپتو در برابر کلاهبرداری‌های مکرر رمزنگاری، و همچنین راه‌هایی برای موسسات مالی برای تعامل با دارایی‌های دیجیتال تاکید کرده است.

بلومبرگ بیان می کند که برنامه تنظیم باید تا جولای سال جاری آماده شود.

صرافی HK با حمایت Pantera Capital برداشت ها را متوقف می کند :

همانطور که قبلا توسط U.Today پوشش داده شد. در 7 ژانویه، صرافی مبتنی بر HK، Coinsuper، با حمایت یک صندوق VC بزرگ متمرکز بر فضای بلاک چین، Pantera Capital، باعث شد سرمایه‌گذاران نتوانند وجوه خود را ( چه فیات و چه کریپتو ) برداشت کنند. آنها از نوامبر قادر به انتقال وجوه خود از پلتفرم نیستند.

حداقل هفت نفر از مراجعین که از این موضوع رنج می‌برند به پلیس مراجعه کرده‌اند، اما پلیس هیچ پاسخ روشنی ارائه نکرده است زیرا آنها تازه شروع به بررسی پرونده کرده‌اند.

به روز ترین اخبار جهان رمزارز هارا در وب سایت کریپتوبیس کپ دنبال کنید.

منبع : u.today

شما میتوانید از طریق اینستاگرام و کانال تلگرامی کریپتوبیس کپ به جدید ترین اخبار بازار رمزارز ها دست پیدا کنید.