با ما همراه باشید

ارز دیجیتال

راه اندازی شبکه MoonBeam

مون بیم moonbeam، اولین پلت فرمی که به توسعه دهندگان اجازه می دهد قراردادهای هوشمند سازگار با EVM را در Polkadot به اجرا درآورند، روند راه اندازی خود را کامل می کند.

طبق اعلام رسمی که توسط تیم شبکه Moonbeam به اشتراک گذاشته شده است، معماری آن در نهایت روی شبکه اصلی Polkadot مستقر شده است.

 پس از لانچ, Moonbeam به اولین پروژه کاملاً عملیاتی در Polkadot تبدیل می شود. این یک راه‌اندازی شبکه چند فازی را تکمیل می‌کند که شامل فعال‌سازی انتقال رمزارز، حذف کلیدهای فوق‌العاده (Sudo) برای تمرکززدایی 100% و سازگاری با ماشین مجازی اتریوم است.

همانطور که قبلا توسط U.Today پوشش داده شد، Moonbeam “شبکه canary” خود را در کوساما مستقر کرد.

 تیم شبکه Moonbeam تاکید می کند که بیش از 80 پروژه در هفته های آینده آماده راه اندازی در Moonbeam هستند:
“انتظار می‌رود هفته‌های بعد از راه‌اندازی شامل استقرار انواع پروژه‌های زیرساختی از جمله پل‌ها، پشتیبانی چند امضایی، The Graph، Chainlink oracles و غیره باشد.”

 پیشنهاد وام جمعی Moonbeam با حمایت تقریباً یک میلیارد دلاری توسط 200,000 حامی در حراجی صورت گرفت.

 موشک های GLMR 2200x، اما یک هشدار :

این سهم عظیم با 150,000,000 توکن GLMR پاداش خواهد گرفت. با راه اندازی شبکه اصلی Moonbeam، توکن های آن در Gate.io و Binance قابل معامله شدند. صرافی اول قیمت خود را به 570 دلار افزایش داد که 2280 برابر بیشتر از قیمت فروش توکن در ماه سپتامبر است.

به هر حال، اکثر GLMR به صورت خطی در یک دوره اجاره پاراچین 96 هفته ای توزیع می شود. با توجه به سازگاری کامل شبکه با اتریوم، توکن های GLR را می توان از طریق Metamask و سایر کیف پول های اصلی منتقل کرد.

در 30 مارس 2021، Moonbeam شش میلیون دلار سرمایه خصوصی به رهبری CoinFund جمع آوری کرد. Binance Labs، ParaFi، Coinbase Ventures، Fenbushi Capital و IOSG Ventures نیز از این استارت آپ در تلاش های خود برای جذب سرمایه حمایت کردند.

به روز ترین اخبار جهان رمزارز هارا در وب سایت کریپتوبیس کپ دنبال کنید.

منبع : u.today

شما میتوانید از طریق اینستاگرام و کانال تلگرامی کریپتوبیس کپ به جدید ترین اخبار بازار رمزارز ها دست پیدا کنید.

دیدگاه ها