با ما همراه باشید

اخبار کریپتو

شاخص بررسی تغییرات قیمت بیتکوین

طبق گفته Santiment، بیت کوین برای شروع ژانویه کاربرد چندانی نداشته است. زیرا گردش توکن و فعالیت آدرس دهی از آغاز سال 2022 در حال کاهش است. یک شرکت تحلیلی آن چین (درون زنجیره ای) اشاره می کند که افزایش این شاخص ها ممکن است نشان دهنده معکوس شدن قیمت برای بیت کوین باشد.

بیت کوین پس از رسیدن به اوج 47,967 دلار در 1 ژانویه روند نزولی خود را از سر گرفت. چند روز کاهش در نهایت بیت کوین را در 10 ژانویه به 39,950 دلار رساند زیرا جو روانی سرمایه گذاران نزولی شد. شاخص ترس و طمع کریپتو از آن زمان با حاکم شدن هراس در بازار به «ترس شدید» تغییر کرده است.

یو تو دی قبلاً در مورد کاهش قیمت بیت کوین در 11 ژانویه گزارش داد زیرا گلدمن ساکس انتظار داشت که فدرال رزرو ایالات متحده ممکن است نرخ بهره را بالاتر از آنچه قبلاً اعلام کرده بود افزایش دهد.

اگرچه قیمت بیت کوین کمی بهبود یافته و در حال حاضر به 41,883 دلار مبادله شده است. اما بلاتکلیفی ظاهری بازار همچنان بر روند قیمت تاثیر می گذارد. همانطور که توسط کندل Doji در نمودار روزانه مشاهده می شود.

در مورد آنچه که ممکن است بعد از قیمت بیت کوین اتفاق بیفتد، یک تحلیلگر برجسته ارزهای دیجیتال معتقد است که “اگر سطح 40,600 دلار حفظ شود. ادامه آن تا 42,600 دلار و احتمالاً 46,000 دلار خواهد بود.”

رشد شبکه بیت کوین همچنان یک آیتم کلیدی برای تماشا است :

بر اساس تجزیه و تحلیل IntoTheBlock، رشد خالص شبکه بیت کوین در محدوده منفی باقی می ماند. رشد خالص شبکه که توسط IntoTheBlock نشان داده شده است، دیدی از تعامل و رشد کاربر را ارائه می دهد.

بیت کوین هنوز با افزایش مشاهده شده در آدرس های فعال در اوایل نوامبر 2021 مطابقت ندارد و در این معیار کلیدی در 1 ژانویه به پایین ترین حد 30 روزه رسیده است. شاخص آدرس های فعال روزانه (DAAs) تعداد آدرس های جدید، کل آدرس های فعال و تعداد آدرس های فعال را ردیابی می کند.

آدرس‌های فعال روزانه (DAA) روشی مفید برای ردیابی فعالیت‌های شبکه در طول زمان هستند. زیرا DAA رو به رشد استفاده بیشتر از بلاک چین را نشان می‌دهد. به این ترتیب، DAAها اغلب می‌توانند یک شاخص پیشرو برای عملکرد قیمت باشند. تقاضا برای استفاده از شبکه ممکن است تقاضا برای توکن اصلی بلاک چین را افزایش دهد.

به روز ترین اخبار جهان رمزارز هارا در وب سایت کریپتوبیس کپ دنبال کنید.

منبع : u.today

شما میتوانید از طریق اینستاگرام و کانال تلگرامی کریپتوبیس کپ به جدید ترین اخبار بازار رمزارز ها دست پیدا کنید.