با ما همراه باشید

اخبار کریپتو

ارسال ریپل به آدرس‌های قابل خواندن توسط انسان

کیف پولXUMM ، یک کیف پول غیرقانونی توسط XRPL Labs، یک کیف پول خرده فروشی اصلی برای توکن XRP و دارایی های صادر شده در شبکه توزیع شده XRP Ledger است. این کیف پول به تازگی یک مشارکت را به دست آورده است که روند ارسال پول را برای کاربران XRPL تسهیل می کند.

 کیف پول XUMM FIO Send by Foundation را برای قابلیت عملکرد بین کیف پول یکپارچه می کند.

طبق اعلامیه مشترک رسمی که توسط بنیاد عملکرد بین کیف پول (FIO) و XUMM به اشتراک گذاشته شده است. این کیف پول FIO Send را که یک عملکرد حیاتی از اکوسیستم FIO است، یکپارچه می کند.

ما بسیار خوشحالیم که اعلام کنیم XummWallet FIO Send را که یکی از ویژگی‌های اصلی پروتکل FIO است. یکپارچه می‌کند تا قابلیت استفاده بهتر را برای 500,000 کاربر جهانی خود به ارمغان بیاورد.

کیف پول XUMM یکی از برترین کیف پول‌های غیرقانونی برای مدیریت و استفاده از XRP دلار و هر توکن صادر شده دیگری در XRP Ledger است!

بنابراین بیش از نیم میلیون کاربر XUMM می‌توانند از طریق عملکرد جدید XUMM پول ارسال و دریافت کنند. با FIO Send، کاربران کریپتو می‌توانند آدرس‌های دست و پا گیر خود را که به صورت خودکار تولید می‌شوند، با ادرس های قابل خواندن توسط انسان جایگزین کنند.

برخلاف برنامه موبایل CashApp، کاربران می توانند FIO Crypto Handle را در قالب alice یا xumm انتخاب کنند.

این فرصت پذیرش رمزارز را در میان تازه‌کارهایی که با آدرس‌های طولانی کیف پول‌های عمومی سردرگم شده‌اند سرعت می‌بخشد. تعامل علاقه‌مندان به Web3 را آسان‌تر و ایمن‌تر می‌کند.

از 11 ژانویه 2022، دسته‌های رمزنگاری منحصربه‌فرد را می‌توان به صورت رایگان در وب‌سایت اصلی پروتکل FIO دریافت کرد. همچنین FIO Send عملکردی برای جلوگیری از انتقال پول به آدرس اشتباه دارد.

پروتکل FIO یک فروشنده زیرساخت های چند بلاکی است: UX/UI بسیاری از پروتکل های پرداخت را در شبکه های مختلف بلاک چین ارتقا داده است.

به روز ترین اخبار جهان رمزارز هارا در وب سایت کریپتوبیس کپ دنبال کنید.

منبع : u.today

شما میتوانید از طریق اینستاگرام و کانال تلگرامی کریپتوبیس کپ به جدید ترین اخبار بازار رمزارز ها دست پیدا کنید.

دیدگاه ها