با ما همراه باشید

اخبار کریپتو

هند معرفی لایحه کریپتو در پارلمان را به تعویق می اندازد

بلومبرگ – به گفته افراد مطلع، لایحه مورد انتظار ارز دیجیتال هند بعید است. در جلسه جاری پارلمان ارائه شود زیرا دولت هنوز جزئیات این قانون را نهایی نکرده است.

مردم گفتند که دولت نارندرا مودی نخست وزیر، قبل از نهایی کردن قوانین حاکم بر ارزهای دیجیتال، خواهان رایزنی های گسترده تری در مورد این موضوع است. با توجه به اینکه جلسه کنونی در 23 دسامبر به پایان می رسد زمان کافی وجود ندارد و خواستند نامشان فاش نشود زیرا بحث ها خصوصی است. همچنین هیأت وزیران مصوبه پیشنهادی را تصویب نکرده است.سخنگوی وزارت دارایی نمی تواند فوراً برای اظهار نظر تماس بگیرد.برنامه هفته آخر جلسه مجلس، لایحه ارزهای دیجیتال را از لیست مشاغلی که در وب سایت آن قرار داده شده حذف کرده است. با این حال، دولت همچنان می تواند در دوره هایی که مجلس در جلسه نیست، قانون را از طریق یک مصوبه وارد کند.

در توضیحی که در وب سایت مجلس در ماه گذشته آمده بود. این لایحه پیشنهاد کمک به بانک مرکزی برای ایجاد یک ارز دیجیتال رسمی را دارد. این قانون به دنبال ممنوعیت همه ارزهای دیجیتال خصوصی در هند است، با این حال، استثنائات خاصی را برای ترویج فناوری زیربنایی ارزهای دیجیتال و کاربردهای آن مجاز می‌کند.

هند با نزدیک به 1.4 میلیارد نفر یکی از بازارهای با رشد سریع در تجارت ارزهای دیجیتال است، اما این کشور رابطه سرد و گرمی با سکه های مجازی داشته است. بانک مرکزی در سال 2018 عملاً تراکنش‌های ارزهای دیجیتال را ممنوع کرده بود، اما دیوان عالی سال گذشته این محدودیت را لغو کرد.

نیرمالا سیتارامان، وزیر دارایی، پیشتر گفته بود که این لایحه برای جدیدتر شدن آن تجدید نظر شده است. بلومبرگ پیشتر گزارش داده بود، در حالی که بانک رزرو خواهان ممنوعیت ارزهای دیجیتال است. دولت در حال بررسی گزینه ای برای اجازه دادن به کریپتو به عنوان یک دارایی

به روز ترین خبر هارو در سایت  کریپتوبیس کپ دنبال کنید.

 

به روز ترین اخبار جهان رمزارز هارا در وب سایت کریپتوبیس کپ دنبال کنید.

منبع : investing.com

شما میتوانید از طریق اینستاگرام و کانال تلگرامی کریپتوبیس کپ به جدید ترین اخبار بازار رمزارز ها دست پیدا کنید.

دیدگاه ها